Degustace: HOSPICES DE BEAUNE se Zlatkem Míčkou

Cena: 4 900 Kč
Adresa: Merlot d´Or - Apartment Bellevue, 6. patro Millenium Plaza, V Celnici 10, Praha 1
Místo konání: Praha
Začátek akce: 18.00
Datum konání: 26.09.2018

Rádi bychom Vás pozvali  na degustaci HOSPICES DE BEAUNE. Pan Zlatko Míčka nás přenese do Beaune a představí nám nejen jedinečná vína z Hospices de Beaune, ale i jedinečný koncept tohoto vinařství a aukci, během níž se každoročně třetí neděli v listopadu prodá jeho veškerá produkce. Budete mít možnost ochutnat vína od Meursault Les Charmes 1er Cru, přes Pommard, Volnay, Beaune až ke Cortonu GC, která jsme vydražili a zároveň tím i přispěli na dobročinné účely. Vína pro nás vydražil a pak i vyškolil Mounir Saouma, majitel vinařství Lucien Le Moine, který patří v současné době mezi nejvýznamnější „školitele“ burgundských vín.  Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se seznámit s Hospices de Beaune.

2015  Savigny les Beaune 1er Cru Cuvée Arthur Girard
2014  Volnay 1er Cru Cuvée Général Muteau
2011  Beaune 1er Cru Rousseau Deslandes
2010  Pommard Billardet
2011  Corton GC Charlotte Dumay
2015  Meursault Cuvée Loppin
2010  Meursault-Charmes 1er Cru Bahèzre de Lanlay

K vínům budeme podávat Gougères, Jambon-Persillé, Hovězí líčka na červeném víně.

Místa si prosím rezervujte u paní Ivy Slámové na telefonu +420 775 994 020 nebo elektronicky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Počet míst je omezený.

Omlouváme se všem, ale degustace je z technických důvodů přesunuta. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.