Cristal Louis Roederer

...výjimečné Champagne za výjimečnou cenu - 30%

Konec roku je neodmyslitelně spjatý se svátky, ke kterým si každý rád dopřeje něco výjimečného. Pro tuto příležitost se nám podařilo přivézt přímo ze sklepů Louis Roederer limitované množství ročníku 2005, 2006 a 2007. A naším dárkem pro Vás je jedinečná cena za tuto kolekci!

Cuvée Cristal pochází z grands crus vinic z Montagne de Reims, Vallée de la Marne a Côte de Blancs. Oslnivá žlutá barva s jemnými jantarovými odlesky, ušlechtilé bublinky, které dlouho řetízkují… dávají tušit velké víno. Vůně je intenzivní, výrazná a už při prvním přivonění je patrná elegance a přesné aroma chardonnay: bílé ovoce, sladký pyl, citrusy a čistá mineralita. V chuti je bohaté, sladké a lahodné, precizní a dokonale rafinované. Útok na chuťové buňky je bohatý, krémový a odkrývá neuvěřitelně šťavnatou ovocnost: žluté broskve, meruňky, mango… Tato jemná a dužnatá koncentrace je hutná i delikátní zároveň, což je typické pro velké pinoty, a ihned se přelévá do jemné kyselinky, která dává vínu živost a mineralitu.

Cristal brut 2005    8 210 Kč
Cristal brut 2006    7 170 Kč
Cristal brut 2007    6 590 Kč

Cena kolekce 15 000 Kč (ušetříte 6 970 Kč)!

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Nabídka platí do 20. 12. 2017 nebo do vyprodání zásob. Objednávky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přejete si dostávat nové nabídky e-mailem?