Brut Nature 2009 by Champagne Louis Roederer & Philippe Starck

...jedinečný dárek pro Vaše blízké

Hledáte výjimečný dárek pro své blízké? Champagne Louis Roederer ve spolupráci s Philippem Starckem uvedli letos na trh  ročníkové Champagne BRUT NATURE 2009. Brut Nature je výjimečné Champagne hned z několika pohledů. 

Dělá se jen ve výjimečných ročnících. Ročník 2009 je teprve druhým ročníkem tohoto cuvée uvedeným na trh. Prvním byl 2006. Hrozny z nichž je vyrobeno pochází z jedné parcely, která v extrémních podmínkách léta 2003 prokázala jedinečné vlastnosti. Jeho množství je tedy limitované. Pro Českou Republiku jsme dostali pouhých 120 lahví. A v neposlední řadě je jedinečný i design etikety, dárkového boxu a tašky, který navrhl Philippe Starck a který odráží charakter samotného champagne, které je nekompromisně  přímé, pestré,  delikátní a precizní. Jeho osobitost podtrhuje i nulová dosáž.

Naše vánoční nabídka

BRUT NATURE 2009 v designovém boxu        1 990 Kč  (běžná cena 2 570,- Kč)

Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 15.12. 2017 nebo do vyprodání zásob.
Objednávky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 377 533 789.

Přejete si dostávat nové nabídky e-mailem?