DOMAINE SIMON BIZE ET FILS

...nenápadná hvězda Savigny-lès-Beaune

Během dubna jsme doplnili zásoby burgundských vín a přivezli vína v nových ročnících hned několika velmi zajímavých vinařů.  Tento týden bychom Vám rádi nabídli vína Domaine Simon Bize & Fils.Domaine Simon Bize patří již dlouhou dobu mezi absolutní špičku apelace Savigny-lès-Beaune, méně známé apelace v samém srdci Côte d´Or, která dává krásně ovocná vína s aroma višní a černého rybízu, která časem získávají lehce kouřový nádech a vůni lesního podrostu.

Premier cru jsou výrazněji tělnatá, mohutnější charakterní vína, která potřebují pro dobré vyzrání o něco více času než village. Chisa Bize a její švagrová Marielle Grivot Bize navázaly na styl vinařství opravdu se ctí. Vína neztratila nic na osobitosti a stále patří ke stylově nejkrásnějším a nejvytříbenějším Savigny. Kdo má rád klasický styl burgundských vín, neměl by vína Domaine Simon Bize minout.

Savigny-lès-Beaune 1er Cru „Les Talmettes“ 2008        1.950 Kč    1.515 Kč
Savigny-lès-Beaune 1er Cru „Aux Vergelesses“ 2014    1.910 Kč    1.495 Kč
Savigny-lès-Beaune 1er Cru „Les Marconnets“ 2014      1.730 Kč    1.355 Kč
Savigny-lès-Beaune „Les Bourgeots“ 2012                   1.380 Kč    1.090 Kč
Savigny-lès-Beaune „Les Bourgeots“ 2015                   1.100 Kč       860 Kč
Savigny-lès-Beaune blanc 2015                                   1.040 Kč       810 Kč

NAMÍCHEJTE SI BEDÝNKU 6 VÍN A VYUŽIJTE JEDINEČNÉ NABÍDKY. UŠETŘÍTE VÍCE NEŽ 20%

Michel Bettane a Thierry Desseauve o vinařství napsali: „Vinařství, které dělá bezesporu nejelegantnější savigny, jaká můžeme najít. Vína pro ty, kteří v burgundských vínech vyhledávají především aroma červeného ovoce a hedvábnou strukturu, což jim dodává vinikace převážně celých hroznů. Výrazný charakter mají i jejich bílá vína, inspirovaná technikami vinifikace Jeana-Marie Raveneau, blízkého přítele a mentora rodiny Bize pro bílá vína.“

Uvedené ceny jsou konečné s DPH platné do konce července nebo do vyprodání zásob.
Vína můžete objednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 377 533  789.

Přejete si dostávat nové nabídky e-mailem?