Výběr z oblíbených vín českých šéfkuchařů

GEVREY-CHAMBERTIN: DOMAINE ROSSIGNOL-TRAPET

Protože se nám asi ještě delší dobu nepoštěstí vychutnat si vína v restauraci, rozhodli jsme se pro Vás uvolnit některé alokace oblíbených vín šéfkuchařů z našich partnerských restaurací. V druhé nabídce Vám přinášíme skvělý Gevrey-Chambertin z Domaine Rossignol-Trapet. Vinařství, které se nenápadně ale bez jakýchkoliv pochyb zařadilo mezi elitu této apelace.

                                                                                           Běžná cena        Naše nabídka      6 lahví +

GEVREY-CHAMBERTIN VIEILLES VIGNES 2017             1 480 Kč           1 180 Kč          1 040 Kč
Antonio Galloni, Vinous 93/100

Nicolas a David se snaží dělat vína bohatá, elegantní, vína reflektující jedinečnost každé z vinic. Vinice obdělávají podle zásad a pravidel biodynamie. Podobně jako Lalou Bize-Leroy, Anne-Claude Leflaive nebo Aubert de Villaine patří mezi její pionýry v Burgundsku. Gevrey-Chambertiny z Rossignol-Trapet nejsou primárně mohutná a extrémně plná vína. Jsou to vína ryzí, komplexní, bohatá a ušlechtilá, energická. Vína s neodolatelnou finesou. Jsou to vína, která stojí za to nechat vyzrát. Ale vy určitě nečekejte a využijte naší jedinečné nabídky.

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ NABÍDKY A UŠETŘÍTE 20 %
PŘI OBJEDNÁVCE 6 LAHVÍ A VÍCE UŠETŘÍTE 30 %

Uvedené ceny jsou konečné s DPH platné do konce února 2021 nebo do vyprodání zásob.
Vína si můžete objednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 377 533 789.

Přejete si dostávat nové nabídky e-mailem?